Nie przepłacaj za samochód

Nie przepłacaj za samochód

Myślisz o zakupie samochodu? Marzysz o nowym aucie, ale stan konta mówi, że stać Cię jedynie na 20-letnie? Nie chcesz brać kredytu na ten cel? Warto rozważyć leasing. Teraz jest on dostępny nie tylko dla firm, ale i dla osób prywatnych!

Jeśli chodzi o prywatny zakup auta – zazwyczaj były dwa wyjścia: płatność gotówką lub kredyt. Pierwsze rozwiązanie wymagało sporych oszczędności lub niskich wymagań wobec samochodu. Drugie to dodatkowe koszty z tytułu opłat takich jak: prowizja, marża, wibor, itd. Wiele osób marzyło o tym, aby mieć takie możliwości, jak właściciele firm, czyli wziąć auto w leasing. Teraz to możliwe.

Leasing jest niezwykle wygodnym i bezpiecznym sposobem na pozyskanie nowego lub używanego samochodu. Wystarczy wybrać profesjonalną firmę, które zajmie się wszystkimi formalnościami. Dobrze jest wstępnie przejrzeć jej stronę i sprawdzić, co oferuje oraz proponuje warunki. Warto również pomyśleć o swoich finansach. Jaki mam wkład własny? Jak wysokie raty chcę płacić? Jeśli chodzi o leasing dla osób prywatnych kalkulator internetowy będzie na tym etapie najlepszym narzędziem do zweryfikowania naszych możliwości. Najlepsze firmy posiadają takie narzędzie na swojej stronie www. Wtedy w zaciszu domowym, bez umów i rozmów z konsultantami, możemy sprawdzić orientacyjnie, ile miesięcznie będziemy musieli zapłacić za konkretny samochód.

Taki prosty w obsłudze kalkulator leasingowy znajdziemy, np. na stronie cls.pl. Narzędzie jest przejrzyste i prowadzi nas przez wszystkie obliczenia krok po kroku. Wystarczy wpisać wartość wybranego pojazdu w kwotach netto i brutto, określić wkład własny i liczbę rat, na które chcemy rozłożyć zakup. Wysokość miesięcznej spłaty natychmiast zostanie wygenerowana poniżej. Co ciekawe możemy tam także porównać koszt leasingu do kosztów kredytu i sprawdzić, co w naszym przypadku wypadnie korzystniej.

Korzystając z takiego narzędzia jak kalkulator rat leasingu należy mieć na uwadze, że wygenerowana wysokość opłat jest orientacyjna i ma jedynie charakter informacyjny. Nie obejmuje również zakupu obowiązkowych ubezpieczeń, jak OC i AC. Jeśli będziemy chcieli poznać indywidualnie dopasowaną ofertę, warto jest umówić się na spotkanie z przedstawicielem firmy takiej, jak CLS, która ma oddziały w całej Polsce. Lista i mapa wszystkich biur partnerskich i doradców również znajdziemy na stronie internetowej. Znajdują się tam też ich numery telefonów. Możemy też wysłać e-mail z konkretnym pytaniem lub zostawić nasze dane kontaktowe. Wtedy przedstawiciel, który znajduje się najbliżej nas – zadzwoni i przybliży nam całą procedurę zakupu samochodu.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij