Wykrywanie oszustw, poszukiwanie osób

Żyjemy w niepewnych czasach. Dziś każdy może być podsłuchiwany, inwigilowany, a nawet zdradzany. Co gorsza, być może znajdą się i takie osoby, które będą czyhać na nasze życie. Tak czy inaczej, nie chodzi tu o straszenie. Wręcz przeciwnie – „kto pragnie pokoju, niech przygotowuje się do wojny”.

Co możemy dla Państwa zrobić?

Nasze biuro detektywistyczne Łódź realizuje szereg usług, dzięki którym mogą poczuć się Państwo bezpieczniej i… pewniej.

1. Zdrady małżeńskie

To jeden z najczęściej spotykanych problemów, jakie dotykają dzisiejszych par. Wiele żon i wielu mężów nawet nie zdaje sobie sprawy, że być może właśnie w tym momencie, ich partnerzy korzystają z życia wraz z nowo poznaną „miłością swego życia”. Nasza pomoc pozwoli ustalić, czy faktycznie jest to prawda. Co więcej, przygotujemy materiały, które mogą być traktowane jako dowód w sprawie.

2. Wykrywanie podsłuchów

Dziś podsłuchiwany może być każdy. Ryzyko to nie jest wpisane wyłącznie w działalność szpiegów lub prominentnych polityków. Wręcz przeciwnie – często zdarza się, że są na nie narażeni tzw. „zwykli obywatele”, przedsiębiorcy itd. Dzięki nam wykrywanie podsłuchów jest proste i wykrycie ich jest wyłącznie kwestią czasu. Co więcej, pomożemy ustalić kto stoi za ich założeniem.

3. Sprawy gospodarcze

Nasze biuro detektywistyczne może również pomóc w kwestiach związanych z szeroko rozumianymi sprawami o charakterze gospodarczym. Nasz detektyw Łódź sprawdzi, czy kandydat na kierownika lub dyrektora nie ma powiązań z konkurencją i pozwoli zweryfikować, czy jeden z pracowników firmy nie działa na jej niekorzyść.

4. Informatyka śledcza

Specjalnością naszego biura jest tzw. informatyka śledcza, która w gruncie rzeczy polega na kontroli śladów pozostawionych w sieci przez podsłuchiwaną i monitorowaną osobę. W ten sposób można weryfikować osoby w oparciu o wiele różnych kwestii. Za pomocą narzędzi internetowych można sprawdzić wierność małżonka, rzetelność pracowników, a także bezpieczeństwo służbowych danych.

5. Wsparcie w biznesie

Atutem naszej firmy jest profesjonalne wsparcie dla przedsiębiorców. Jest ono realizowane poprzez szereg narzędzi, w tym narzędzia kontrinwigilacyjne. Co więcej, możemy pomóc naszym klientom w ustaleniu analizy strategicznej sytuacji, jaka ma miejsce w kontekście wybranej firmy. Taka ocena będzie bardzo przydatna w ramach szacowania opłacalności ważnych inwestycji.

W naszej ofercie nie mogło również zabraknąć szeroko ujętych konsultacji, które są realizowane wraz z naszym klientem równolegle do toczącej się sprawy. W trakcie postępowania przekazujemy klientowi tylko wiarygodne materiały, które istotnie mają wpływ na przebieg śledztwa. Co więcej, zapewniamy również kompleksową obsługę psychologa i to przez cały czas trwania sprawy.

Podsumowując, detektyw Łódź realizuje postawione przed nim zadania w sposób kompleksowy i profesjonalny. Naszym atutem jest wysoka zdolność do zbierania i przetwarzania informacji, a także pełna dyskrecja. Z nami nasi klienci poczują się pewnie i bezpiecznie.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij